Anasayfa Blog Galaxy S10 için özel renk seçeneği!

Galaxy S10 için özel renk seçeneği!

Webtasarimi

Uzunca bir süredir gündemde olan Samsung Galaxy S10 serisinin tanıtılmasına çok az bir süre kalmış olsa da, merakla beklenen S10 modelleri ile ilgili yepyeni detaylar gelmeye devam ediyor. Şimdi de, MySmartPrice tarafından yapılan sızıntı ile, Sarı Galaxy S10 gün yüzüne çıktı.

Sarı Galaxy S10 ortaya çıktı!

Şu zaman kadar, S10 modelleri ile ilgili birçok sızıntı haberi yapıldı. Yapılan sızıntılar ile, neredeyse tüm detayları ortaya çıkan S10 serisi ile ilgili bugün önemli bir gelişme daha yaşandı.

Sammobile tarafından paylaşılan habere göre Samsung, S10 serinin giriş modelinde kullanıcılara özel bir renk seçeneği sunmaya hazırlanıyor.

Hatırlarsanız, daha önceden de yapılan sızıntılarda Sarı Galaxy S10 birçok kez gündeme gelmişti. Fakat, söz konusu Sarı Galaxy S10 ile ilgili herhangi bir taslak görseli paylaşılmamıştı.

Bugün ise, serinin giriş modeli olan Galaxy S10e‘nin özel bir renk seçeneği ortaya çıktı. Paylaşılan taslak görselleri ile, sarı Galaxy S10e modelini gözler önüne seren MySmartPrice, yapmış olduğu sızıntıyla söz konusu bu özel renk seçeneğinin nasıl görüneceği hakkında da bizlere fikir veriyor.

Tüm bunların haricinde son paylaşılan raporlara göre, S10e‘nin 6 GB RAM‘a ve 128 GB dahili hafızaya da ev sahipliği yapacağı belirtiliyor.

Ayrıca, satışa sunulduğu bölgeye göre Exynos 9820 veya Snapdragon 855‘den güç alacak olan S10e’nin 779 euro‘dan satışa sunulması da bekleniyor.

Peki, siz Sarı S10 modelini nasıl buldunuz? Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi hemen aşağıda yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz.

Kaynak:  https://shiftdelete.net/sari-galaxy-s10-ortaya-cikti

Diğer Projelerimiz

0212

5449997

Whatsapp