Anasayfa Blog Hijyenik Klozet Kapağı – Poşet Satışı – Berk Hijyen

Hijyenik Klozet Kapağı – Poşet Satışı – Berk Hijyen

Webtasarimi

Hijyenik Klozet Kapağı

Hijyenik Klozet Kapağı nedir? Nasıl kullanılmalı NEDEN kullanılmalı ?

Berk Hijyen Endüstriyel Temizlik Ürünleri olarak 10 yıllık üretim ve müşteri hizmetleri tecrübemizi hijyen sektöründe sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Birinci önceliğimizi müşterilerimizin %100 memnuniyetidir.

En çok tercih edilen hijyen ürünlerini sizler için seçtik ve bu ürünleri hizmet kalitemizle birleştirerek sizlere sunmak için çalışıyoruz.

“HİJYEN SAĞLIKTIR; GÜZEL KOKU MUTLULUKTUR”sloganımızla sizler için sağlıklı, hijyenik ve güzel kokan ortamlar sağlamayı kendimize misyon edindik.

Bu misyon dahilinde belirlemiş olduğumuz ürün portföyümüzü, taleplerinizi de dikkate alarak gelişen piyasa koşullarıyla sürekli güncel tutmaya ve de en iyi fiyatlarla sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Mutluluk veren, başarınızı ve satışlarınızı arttıran, motive eden Ortam Kokulandırma Cihazı ve Koku Kartuşlarımız ;

Hijyenik ortamlar sağlayan klozet cihazı ve poşetlerimiz;

El değmeden hijyen öncüsü fotoselli kağıt havlu ve sensörlü sabunluk cihazlarımızla daimi hijyen dostunuz olmak için çalışıyoruz.”

Hijyenik Klozet Poşeti ve Kapağı Satış ve Destek

Hijyenik Klozet Poşeti ve Kapağı Satış ve Destek

Hijyen Neden Önemlidir ?

Hijyen kelimesi, temizlikten farklı olarak ortam ve ürünlerdeki bakteri ve virüslerin bulaşma riskinin minimum olduğunu ifade eder. Klozet kapağı kullanımı, tüm ortak alan tuvaletlerde sağlık açısından önemli ve gereklidir. Ortak kullanım alanlarında kullanılan hijyen ürünleri sayesinde hastalık ve çeşitli rahatsızlıkların bulaşma riski de önlenmiş olur.

Klozet Kapağı günümüzde tüm ortak kullanım alanlarda kullanımı zorunlu hale getirilmiş olan, hijyen için olmazsa olmaz ürünlerden biridir. Klozet Kapağı, kullanım esnasında kullanılan sarf malzemesi klozet poşeti sayesinde ürünle direk teması önler ve böylece kontaminasyonu engeller. Ayrıca bu gereklilik 5 Temmuz 2013 tarihli 28698 sayılı Remi Gazete’de yayınlanarak resmi olarak da zorunluluk haline gelmiştir.

Hijyen Ürünleri Neden Kullanılmalıdır?

Tüm vatandaş ve müşteriler de artık hijyen ve sağlık konusunda çok bilinçli ve farkındadırlar. Ortak kullanım alanları çok çeşitli kullanım nedeniyle bakteri, virüs ve hastalık bulaşması riskine çok müsait ortamlardır. Bunu önlemek adına tüm resmi kurum ve özel alanlarda ihtiyaç doğrultusunda hijyenik klozet kapağı, klozet poşeti ve hijyen ürünleri aramakta ve talep etmektedirler.

7Kklozet kapağı, klozet poşeti ve hijyen ürünlerinin bulunduğu tüm özel işletmelerde müşteri memnuniyeti ve sadakati çok daha yüksek olmaktadır. Günümüzde hijyenik klozet kapağı, klozet poşeti ve hijyen ürünleri kullanımı artık prestij, kalite ve sağlık göstergesi olarak algılanmaktadır. Hijyenik klozet kapağı, klozet poşeti ve hijyen ürünleri işyerinin imajını yükseltir, müşterilerin memnuniyetini arttırır ve sadık müşteriler oluşturur.

Hijyenik Klozet Kapağı ve klozet poşeti hijyenik, anti-bakteriyel, anti-statik, anti-alerjen ve çevre dostudur. Hijyenik klozet kapağı ve klozet poşeti tüm bu özelliklerinin yanında ayrıca ekonomiktir. Tuvaletlerde kullanımı temizlik maliyetini, işçiliği ve kağıt kullanımını düşürerek sizi ek masraflardan da kurtarır.

 • Tuvaletlerde hijyen sağlar
 • Tüm klozet sistemlerine kolayca montaj edilebilir.
 • Tuvalet kağıdı ve kağıt örtü tüketimini azaltır, atık azaltır, maliyeti düşürür.
 • Temizliği kolaylaştırır.

Teknik kullanım özelliği olarak 3 farklı model Klozet Kapağı vardır; kollu manuel, elektrikli ve akülü  klozet kapağı. Bu ürünler sensörlü, butonlu, hem sensör hem butonlu olarak kullanılabilir. Kullanım amacı aynı olan bu hijyenik klozet kapağı modellerinin teknik özellikleri farklıdır. Tüm klozet kapağı modellerini sayfamızda “Hijyenik Klozet Kapakları” başlığı altında bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Tüm Hijyenik klozet kapağı modelleri sarf malzemeyle kullanılır ve her hijyenik klozet kapağı için kendine modeline özel klozet poşeti vardır; farklı modele uyumlu değildirler.

Nerelerde Kullanılır?

Tüm ortak kullanım alanlarında hijyen ürünleri kullanılmalıdır. Hijyenik klozet kapağı, klozet poşeti ve hijyen ürünleri günümüzde hastane, okul, avm gibi aşağıda belirtilen birçok alanda kullanılmaktadır:

 • Resmi kurumlar
 • Holdingler, fabrikalar
 • Ofisler, mağazalar
 • Restaurantlar
 • Oteller
 • Hastaneler
 • Alışveriş Merkezleri
 • Akaryakıt İstasyonları
 • Kuaför ve Güzellik Merkezleri
 • Doktor Muayenehaneleri, poliklinikler, klinikler
 • Kreş ve Anaokulları
 • Konaklama ve Sosyal Tesisler
 • Birden fazla kişinin kullandığı tüm tuvaletler

Nasıl Montaj Yapılır?

Hijyenik klozet kapağı modellerimiz tüm klozetlere uyumludur. Montajları çok kolaydır: hatta akülü ve kollu modellerin montajını web sayfalarımız ve sosyal medya sayfalarımızda yer alan montaj videolarımızı izleyerek işçilik bilmeyen kişiler dahi en fazla 10 dk da yapabilirler. Elektrikli ürünlerin montajı için ayrıca elektrik bağlantısı gerekmektedir.

Garanti Süresi

Tüm hijyenik klozet kapağı ve hijyen ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Buna ek olarak tüm cihazların sarf malzeme teminini AK Hijyen den yaptığınız sürece tüm ürünlerimiz garanti altında olmaya devam edecektir. Hijyen ürünleri iade olarak geri alınmaz.

Diğer Projelerimiz

0212

5449997

Whatsapp